KOSOVË

0 11

Një grua nga Hajvalia ka raportuar në Polici se dy motrat e saj janë larguar nga shtëpia dhe s’dihet vendndodhja e tyre.Përmes...
0 11

Reshjet e dendura, probleme me rrugët dhe energjinë në Kukës.Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë probleme në disa rrugë të qytetit...
0 20

Me praninë e Kryetarit të Komunës së Prizrenit Z. Mytaher Haskuka, të ngarkuarës me punë të Ambasadës së Zvicrës Znj. Pauline Menthonnex...
0 16

17 Shtator 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon:ℹ Në 24 orët e...
0 16

Xhamia e Bajraklisë (Gazi Mehmet Pasha) PRIZREN
0 19

Mbrëmjen e së enjtes që e lëmë pas, në pikëkalimin kufitar të Vermicës, është arrestuar një zyrtar doganor. Arrestimi i tij u...