KOSOVË

0 53

Një qytetar mitrovicas ka gjetur sot 100 euro para bankomatit të një banke në Mitrovicë.Halil Qubreli ka thënë se ato duhet të...
0 37

Xhamia “Sinan Pasha” Prizren I ftuar:Mr. Adem ef Morina - Imam ne xhaminë "Aliu r.a"-PrizrenTema:Menagjimi dhe vlera e kohës në...
0 88

Dy zyrtarë të lartë të Policisë së Kosovës janë suspenduar nga detyra e tyre zyrtare.Indeksonline mëson se bëhet fjalë për komandantin e...
0 32

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...
0 34

Disa persona të panjohur kanë depërtuar me forcë në një shtëpi në fshatin Poslisht të Prizrenit. Sipas raportit 24-orësh...
0 38

Njohja ndërkombëtare e patentë shoferëve të Kosovës, mbetet ende sfidë qytetarët e Kosovës të cilët jetojnë në vendet e ndryshme evropiane.Patentë shoferët...
0 20

Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi sot feston ditëlindjen e 53-të. Por, për dallim nga ditëlindjet e tjera, këtë do ta festoj në...