KOSOVË

0 163

Policia planifikon të blejë armë të reja, ndahen mbi gjysmë milioni euro nga buxheti Policia e Kosovës do të...
0 176

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka bërë një sqarim në Facebook për mundësinë e fillimit të mësimit nga data 1 shtator.Hoti shkruan...
0 178

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 440 mostra të marra...
0 173

Ditë më parë u lajmërua se Mali i Zi pritet të hap kufijtë e vet me Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë Veriore, Bosnjën dhe...
0 188

Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka ndaluar 8 persona në Prizren, të cilët nuk kanë respektuar vendimet e Qeverisë...
0 232

Edhe këtë të dielë kosovarët ia kanë mësyer bregdetit shqiptar. Në pikën kufitare të Vërmicës ka pas fluks të...
0 196

Një javë pasi xhandarmëria serbe është futur ilegalisht në territorin e Republikës së Kosovës, një rast i ngjashëm ka ndodhur përsëri sot.
0 234

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/608167800125403/
0 197

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/744270799747140/