KOSOVË

0 43

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...
0 47

Doktori Arsim Berisha, ka thënë se vaksinimi në Prizren ka filluar sipas planit të Ministrisë së Shëndetësisë me 2 prill dhe po...
0 37

Të mërkurën, në rrugën “Jusuf Gërvalla” në Prizren, një punëtore në një postë ka informuar policinë se një person i dyshuar e...
0 62

I ftuar:Reshat ef. Mexhiti, Imam në xhaminë “Mehmet Pasha - Bajraklia”, PrizrenTema:Dobitë e Agjërimit
0 42

Xhamia “Sinan Pasha” Prizren I ftuar:Mr.Kujtim BislimajTema:Agjerimi dhe devotshmeria
0 41

Kërkohet heqja e orës policore, Arben Vitia mbledh nesër kryetarët e komunaveMinistri i Shëndetësisë, Arben Vitia dhe ai i Administrimit të...
0 45

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...