KOSOVË

0 1481

Gjatë ditë së djeshme një grua është ndaluar nga policia në kryeqytet, për shkak të mos përdorimit të maskës dhe e njëjta...
0 201

Policia e Kosovës ka dhënë informacionet e fundit në vend. Përmes raportit 24 orësh, bëhet e ditur se brenda...
0 225

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 470 mostra të marra...
0 231

Gjykata ka vendosur që katër serbët e arrestuar vikendin që lamë pas në bjeshkët e Moknës në Istog të transferohen në Veri...
0 260

Dhjetëra laboratorë private janë licensuar nga Ministria e Shëndetësisë për të kryer testin për koronavirus. Gjatë ditës së djeshme...
0 184

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 494 mostra të marra...
0 189

Raporti 24 orësh të policisë: MOSVEPRIM SIPAS DISPOZITAVE SHËNDETËSORE GJATË EPIDEMISË Prizren 17.08.2020-01:00. Ndaj të dyshuarit...
0 574

Sipas burimeve te mia, Blend Baftiu ka arritur marreveshje personale me Fenerbahçen. Zyrtaret e klubit turk jane ne negociata finale me zyrtaret...
0 187

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 449 mostra të marra...
0 200

Policia planifikon të blejë armë të reja, ndahen mbi gjysmë milioni euro nga buxheti Policia e Kosovës do të...