KOSOVË

0 272

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/744270799747140/
0 267

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 451 mostra të marra...
0 237

Pavarësisht rasteve të shumta me COVID-19 si në Kosovë një ashtu edhe në Shqipëri, plotë kosovarë sot ia kanë mësyer bregdetit të...
0 237

Nesër, Mali i Zi do të hapë kufijtë e vet me vendet e rajonit duke përfshirë Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë Veriore, Bosnjë dhe...
0 241

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 466 mostra të marra...
0 320

Sipas burimeve të gazetarit sportiv Arlind Sadiku, Lazio ka rritur ofertën për Vedat Muriqin në 20 milione euro me gjithe bonuse dhe...
0 278

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 491 mostra të marra...
0 246

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 521 mostra të marra...
0 383

Ministri i Arsimit, Ramë Likaj, në komisionin për Arsim ka thënë se klasa e parë dhe e dytë do të kthehen në...