BOTË

0 181

Demba Ba i drejtohet gjyqtarit: Pse nuk thua kurrë ky njeriu i bardhë ndersa për mua thua ky i ziu
0 156

Është ndërprerë ndeshja PSG-Basaksehir.Kjo pasi gjyqtari i katërt dyshohet ta ketë fyer në baza racore një anëtar të stafit të skuadrës mysafire.Me...
0 162

E përjavshmja amerikane "Time" e përshëndet pa asnjë keqardhje vitin 2020 të shënuar nga makthi i pandemisë. "Kjo është historia e një...
0 156

Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Recica ka njoftuar ka diskutuar me drejtorin e Bankës Botërore për Kosovën, Massimiliano Paolucci, lidhur...
0 154

Pak minuta më parë mediat në Argjentinë kanë raportuar se ka vdekur legjenda e futbollit, Armando Maradona.Pas një sulmi në zemër, Maradona...
0 202

Pas fitores së Joe Biden, marrëveshja e 4 shtatorit në mes të Serbisë dhe Kosovës e nënshkruar në Washington do t’i mbetet...
0 215

Shkencëtari, i cili qëndron pas prodhimit të vaksinës së parë Covid-19, turku Ugur Shahin thotë se ai është i bindur se produkti...
0 172

Holanda ka marrë një masë ekstreme për Vitin e Ri duke ndaluar kategorikisht hedhjen e fishekzjarreve.Kjo masë është ndikuar dhe nga pandemia,...