Lajme

0 59

Zyrtarë policor nga Stacioni policor Veri-Prizren, gjatë realizimit të detyrave në teren ndaluan për kontrolle një automjet të tipit Mercedes-Benz me targa...
0 55

Kryeshefi ekzekutiv i Postës së Kosovës, Xhevdet Smakiqi është shkarkuar nga kjo pozitë raporton T7, Smakiqi ishte përzgjedhur në...
0 69

03 Qershor 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon:ℹ Në 24 orët...
0 57

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri, ka kërkuar nga ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci, që të lejohet mbajtja e mbrëmjes...
0 56

Gjatë ditës së djeshme në Policinë e Kosovës është raportuar se persona të panjohur janë futur në një xhami në Kaçanik.
0 73

Forcat e Sigurisë së Kosovës sot parakaluan në fshatin Semetisht të Komunës së Suharekës. Në pritje të tyre s’kishte...
0 70

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...