Lajme

0 206

VALBON DAUTAJ: XK05 1502031002203347 https://www.youtube.com/watch?v=z8suKN6LEPU
0 332

Sor një përleshje masive ka ndodhur në Fushë-Kosovë.Në këtë ngjarje janë përfshirë pjesëtarë të Policisë dhe disa qytetarë raportojn dëshmitarët e rastit.Sipas...
0 200

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.621...
0 218

Adem Demiri është polici me prejardhje nga Kosova i cili mbrëmë u bë hero i shpëtimit të dhjetëra jetëve ku mori pjesë...
0 194

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/773890486502538
0 208

Austria është në ankth dhe panik pas sulmeve të tmerrshme që ndodhën mbrëmë në Vjenë.Në një sulm që dyshohet se ishte terrorist,...
0 197

Gjatë ditës së djeshme një 14 vjeçare nga Prizreni ka tentuar të vetëvritet.E njejta ka tentuar t’i jap fund jetës së saj...
0 183

Bëhet e ditur se 91 orë nga pas tërmetit në Izmir të Turqisë është shpëtuar nga rrënojat e një apartamenti një vajzë...
0 178

Policia e Kosovës ka shqiptuar 1036 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid.Sipas statistikave të prezantuara nga Policia e Kosovës, 47 aksidente kanë...