Lajme

0 252

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.712...
0 292

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/361173814949455
0 230

Dy vëllezër janë arrestuar, ndërsa janë shpallur në kërkim 3 persona dhe është vënë nën hetim një 19-vjeçare.Ata po transportonin disa sirianë...
0 468

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/396546598146374
0 206

Ish-kryeparlamentari i Kosovës, Jakup Krasniqi ka marrë fjalën shkurtimisht para Gjykatës Speciale, ku po paraqitet për herë të parë.Krasniqi e ka kritikuar...
0 201

Vajza 19 vjeçe, Laureta Kuleta, nga komuna e Obiliqit, është zhdukur qe gjashtë ditë. Ajo ka dalë nga shtëpia të martën e...
0 209

Masat që janë marrë gjatë vikendit nga institucionet e vendit, nuk do të jenë të vetmet për të luftuar COVID-19. Sot gjatë...