Lajme

0 291

Deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës kanë votuar projektligjin për rimëkëmbje ekonomike.Ky është leximi i parë, ndërsa pritet që së shpejti...
0 202

Ditëve të fundit në Evropë kanë shpërthyer shifra të reja të të infektuarve me koronavirus, derisa, vetëm dje gjatë ditës është shënuar...
0 196

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar 662 gjoba shkak i mos respektimit të masave të vendosura për mbrojtje nga COVID-19.Ndërsa,...
0 313

Shtetasit e Kosovës mund të hyjnë në Maqedoninë Veriore nga sot (12 tetor), pa një dëshmuar një test negativ të PCR-it për...
0 287

https://www.facebook.com/watch/?v=365239974597903
0 200

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se gjatë dy ditëve të fundit ka pasur rritje të numrit të rasteve të reja...
0 202

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 566...
0 315

Ish- kryeministri i vendit dhe njëherit lideri i LDK-së, Isa Mustafa tash e sa vjet merrë pagë nga Universiteti i Prishtinës pa...
0 212

https://www.facebook.com/watch/?v=1272759489783154