Lajme

0 243

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.056 mostra të marra...
0 320

Të dielën, nesër, do të ndryshohet ora për një orë prapa.Në momentin kur ora do të shënojë 03:00, akrepat duhet të kthehen...
0 243

Distrie Krasniqi arriti ta fitoi medaljen e artë në “Grand Slamin e Budapestit”, pasi mposhti në finale argjentinasen, Pareto.Xhudistja jonë nuk e...
0 261

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/802367690587261
0 304

Federata automobilistike organizon një garë të madhe që do të mbahet të dielën me 25.10.2020 prej ores 12:00h tek fabrika Liri, ku...
0 236

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.119...
0 234

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/2730956940488535
0 358

https://www.facebook.com/watch/?v=950333522123837
0 228

Inspektorati Policor i Kosovës ka njoftuar se ka suspenduar zyrtarin policor, i cili dyshohet se mundësoi vjedhjen e arkës në Agjencinë e...

Një video e publikuar në adresën e Xhamisë Sinan Katib në Prizren është bërë virale në rrjetet sociale ku shihet një pjesëtare...