Lajme

0 285

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 702...
0 380

https://www.facebook.com/watch/?v=352835862602654
0 436

Sot ka kaluar në lexim të parë në Kuvendin e Kosovës Ligji për Rimëkëmbje Ekonomike.Kjo do të thotë që është bërë një...
0 332

Deputetët e Kuvendit të Republikës së Kosovës kanë votuar projektligjin për rimëkëmbje ekonomike.Ky është leximi i parë, ndërsa pritet që së shpejti...
0 233

Ditëve të fundit në Evropë kanë shpërthyer shifra të reja të të infektuarve me koronavirus, derisa, vetëm dje gjatë ditës është shënuar...
0 231

Gjatë 24 orëve të fundit, policia ka shqiptuar 662 gjoba shkak i mos respektimit të masave të vendosura për mbrojtje nga COVID-19.Ndërsa,...
0 389

Shtetasit e Kosovës mund të hyjnë në Maqedoninë Veriore nga sot (12 tetor), pa një dëshmuar një test negativ të PCR-it për...
0 318

https://www.facebook.com/watch/?v=365239974597903
0 231

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, ka thënë se gjatë dy ditëve të fundit ka pasur rritje të numrit të rasteve të reja...