Lajme

0 254

Në pikën kufitare në Vërmicë policia ka arrestuar një person i cili ka tentuar të hyjë në Kosovë duke fshehur dhe transportuar...
0 266

Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vuli, u tha sot gazetarëve në Krushevac, në lidhje me pohimet se Ushtria e Serbisë ka shkelur...
0 216

Policia e Kosovës ka iniciuar raste ndaj 10 personave për mosrespektim të dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë. Rastet kanë ndodhur...
0 298

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/315877676223929/
0 245

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/244816273158901/
0 387

E nderuara redaksi e Rtv Besa,unë J.M sot pas dy jave jam shëruar plotësisht nga Covid-19 falë stafit profesionist të Spitalit të...
0 311

Sot rreth orës 18:45 ka ndodhur një aksident afër Bajës së Malishevës lajmërojnë për Rtv Besa dëshmitarët e rastit nga atje.
0 209

Shefi i Qeverisë, Avdullah Hoti, ka thënë se s’ka nevojë për defilime në Karaçevë dhe as për deklarata pompoze pa e ditur...
0 221

Policia e Kosovës ka njoftuar se pesë persona janë arrestuar të premten, pasi janë kapur me substanca të dyshuara narkotike.