Lajme

0 272

181 Raste Pozitive me COVID-19 në Kosovë,13 Raste pozitive në Prizren ! -Numri total i rasteve pozitive në Kosovë-...
0 202

Ky Park është i hapur për sektorin privat, institucionet dhe organizatat, të cilat merren me agrobiznes dhe përpunim të ushqimit, teknologji informative,...
0 391

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/977964712705882/
0 206

Një rast i sulmit ndaj një infermieri nga dy persona ka ndodhur në Spitalin e Prizrenit. Policia që ka...
0 206

Drejtoria e Arsimit në Prizren ka shpallur konkurs për mësimdhënës. Konkursi mbetet i hapur 15 ditë.
0 207

Banorët e lagjes Tahir Meha e cila është në zonën e 2 historike të Prizrenit janë shqetësuar ditëve të fundit se në...
0 206

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 475 mostra të marra...
0 206

Lëvizja Vetëvendosje ka njoftuar se ka nisur procedurën për rrëzimin e Qeverisë së drejtuar nga Avdullah Hoti. Në një...
0 190

K.R.U.“HIDROREGJIONI JUGOR“ SH.A PRIZREN njofton konsumatorët, se për shkak të mungesës së energjisë elektrike nga ana e Kompanisë KEDS, sot në ora...