Lajme

0 73

Xhamia “Sinan Pasha” Prizren I ftuar:Dibran ef Omaj-Imam në xhaminë e Qendrës, ZhurTema:Falja dhe Mëshira e Zotit në Ramazan
0 73

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...
0 78

Xhamia e Bajraklisë (Gazi Mehmet Pasha) PRIZREN
0 99

Ka mbaruar aktiviteti mbarkombetar vullnetar per Pastrimin e Liqenit te Fierzes.Aktiviteti i dyte me karakter mbarkombetar, pas Aktivitetit ta Pastrojme Liqenin e...
0 70

Sot, më 23 prill 2021, ndërroi jetë Besnik Skeja, njëri ndër themeluesit dhe aktivistët e OJQ ARASTA-s. Besniku ishte anëtar i Bordit...