Lajme

0 256

Sindikata e Re e punëtorëve të Korporatës Energjetike të Kosovës do të mbajë një protestë më 3 tetor para objektit të Qeverisë...
0 243

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, përmes një postimi të bërë në FB ka bërë të ditur se Prizreni ishte sot nikoqir i...
0 243

Gjatë mbrëmjes së kaluar në Prizren dyshohet se ka ndodhur një ngjarje e rëndë. Një e mitur ka raportuar në policisë se...
0 248

https://www.facebook.com/watch/?v=647024042684151
0 220

https://www.facebook.com/watch/?v=614467699181040
0 233

Nënkryetari i OVL-UÇK-së, Nasim Haradinaj, para gjykatës ka thënë sërish se nuk e njeh këtë institucion, dhe se kjo po punon me...
0 335

Komisioni për Qeverisje Lokale, Administratë Publike, Zhvillim Rajonal dhe Media, ka përkrahur sot iniciativën e deputetit Elbert Krasniqi që në Ligjin për...
0 224

https://www.facebook.com/watch/?v=350441049645972&extid=jgayLbPnQTC9R8dG
0 245

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 670...
0 259

https://www.facebook.com/watch/?v=697596760838315&extid=DqpYlx2pSCpNAQKF