Lajme

0 374

Aksident trafiku me lendime Me date 25 korrik 2020, rreth ores 06:53 ka ndodhur nje aksident trafiku ndermjet nje...
0 258

Në vend të 120 eurove, sa merrnin përfituesit e skemës së pensioneve nga muaji mars me vendim të Qeverisë Kurti, pensionistët sot...
0 253

Të gjithë qytetarët që udhëtojnë nga Kosova në Gjermani nga fillimjava që vjen do të kenë mundësi të bëjnë Testimin për Covid...
0 280

Kufizimet duhet të rivlerësohen ngase nuk kanë pas efekt. Pos rishikimit të kufizimit të lëvizjes dhe orarit të punës, duhet të rishikohet...
0 241

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/612731623014710/
0 251

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/2576417712610919/
0 267

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 494 mostra të marra...
0 287

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/278663909893750/