Lajme

0 28

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj iftarin e sotëm e ka kaluar me gastronomët e Kosovës.Përmes një shkrimi, Haradinaj ka kritikuar Qeverinë, teksa...
0 29

Ani pse shumë biznese të cilat nuk u ndalën së punuari asnjëherë në pandemi morën nga shteti mbështetje financiare nga masa për...
0 31

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...
0 19

Ëmbëltorja “Sultan” në Prizren njofton të gjithë klientët se ka filluar të marr porositë për Bakllava në lokalin i cili gjindet tek...
0 19

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), kujton Ekrem Rexhën, me rastin e 21 vjetorit të vdekjes së tij.