Lajme

0 250

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej...
0 245

Gjykata Themelore e Prizrenit ka caktuar masën e paraburgimit në kohëzgjatje prej 30 ditësh, ndaj S.T. nga fshati Piranë, Komuna e Prizrenit,...
0 256

Fotografitë e dërguara nga shitësit e automjeteve për rtv Besa
0 692

Sot janë publikuar disa lajme të rreme gjoja se një rrugë me kalldrëm në lagjen e "Nënkalasë" është mbuluar me kubëza betoni....
0 274

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe në laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej...
0 371

https://www.facebook.com/watch/?v=685996418789301&extid=oo7wQMzY7BQmKqMV
0 502

1. Lagjia Ademaj, Omaj, Begaj, Kurtaj dhe Shkolla do të furnizohen me ujë të pijes nga ora 08:00 – 14:00 2. Lagjia...
0 253

15 SHTATORI DITA E DËSHMORËVE TË KOMUNËS SË PRIZRENIT, KRYETARI I KOMUNËS SË PRIZRENIT MYTAHER HASKUKA DHE OVL NDEROJNË DËSHMORËT E KOMBIT...
0 284

https://www.facebook.com/watch/?v=318767435853826&extid=Ee2FcXsWU4ciB5Hh
0 535

Ka ndërruar jetë këngëtari i mirënjohur i folklorit shqiptar, Isë Llapqeva, në moshën 76 vjeçare.Isë Llapqeva është një këngëtar i njohur dhe...