Lajme

0 99

Një rast i vjedhjes grabitqare është raportuar dje në Prizren.Policia e Kosovës ka thënë se viktima mashkull kosovar ka raportuar se në...
0 75

Agnesa është 15 vjeqare, vjen nga komuna e Suharekës dhe prej 4 javësh po vuan nga gjendja shëndetësore e saj nëpër spitalet...
0 79

Ka shkuar në 4 numri i personave që kanë humbur jetën si pasojë e përplasjes së dy makinave në aksin Fier-Vlorë. Mësohet...
0 65

Kryetari në dorëheqje i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj në një konferencë për media ka njoftuar se ai dhe kryesia qendrore...
0 73

Mytaher Haskuka duket se do t’i hyjë garës zgjedhore për të marrë edhe mandatin e dytë të kryetarit të Prizrenit.