Lajme

0 260

Pavarësisht rasteve të shumta me COVID-19 si në Kosovë një ashtu edhe në Shqipëri, plotë kosovarë sot ia kanë mësyer bregdetit të...
0 262

Nesër, Mali i Zi do të hapë kufijtë e vet me vendet e rajonit duke përfshirë Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë Veriore, Bosnjë dhe...
0 267

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 466 mostra të marra...
0 346

Sipas burimeve të gazetarit sportiv Arlind Sadiku, Lazio ka rritur ofertën për Vedat Muriqin në 20 milione euro me gjithe bonuse dhe...
0 324

Gjatë patrullimit në rrugën “Fahredin Hoti” në Prizren,policia ka ndaluar një veturë ku në të kanë qenë tre persona.
0 262

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/306753063776031/
0 324

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 491 mostra të marra...