Lajme

0 352

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/315877676223929/
0 294

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/244816273158901/
0 432

E nderuara redaksi e Rtv Besa,unë J.M sot pas dy jave jam shëruar plotësisht nga Covid-19 falë stafit profesionist të Spitalit të...
0 357

Sot rreth orës 18:45 ka ndodhur një aksident afër Bajës së Malishevës lajmërojnë për Rtv Besa dëshmitarët e rastit nga atje.
0 249

Shefi i Qeverisë, Avdullah Hoti, ka thënë se s’ka nevojë për defilime në Karaçevë dhe as për deklarata pompoze pa e ditur...
0 284

Policia e Kosovës ka njoftuar se pesë persona janë arrestuar të premten, pasi janë kapur me substanca të dyshuara narkotike.
0 267

Gjatë 24 orëve të fundit,në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej443mostra të marra nga ShSKUK dhe...
0 2125

Sot do të shpërndahen CD dhe nënshkrime nga këngëtari Mozzik. @mozzik Ju presim të gjithëve, në Abi Çarshia!