Lajme

0 87

5500 viza pune në vit ka vënë në dispozicion Gjermania për kosovarët që duan të punojnë në Gjermani.Kjo përbën një të pestën...
0 74

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike...
0 73

Këshilli drejtues i Shoqatës së Transportit Rrugor të Udhëtarëve, ka marrë vendimin, që të premten të parakalojnë rrugëve të kryeqytetit.
0 77

Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj dhe ministri i Shëndetësisë së Izraelit Yuli Edelstein do të zhvillojnë sot një takim virtual e ku...
0 76

Lideri i Vetëvendosjes Albin Kurti, iu ka bërë thirrje mërgatës shqiptare në Maqedoninë e Veriut për regjistrim të popullsisë.Sipas tij...