SHËNDETËSI

0 215

Shkencëtari, i cili qëndron pas prodhimit të vaksinës së parë Covid-19, turku Ugur Shahin thotë se ai është i bindur se produkti...
0 159

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1791...
0 193

Lëvizja e qytetarëve, është e përcaktuar sipas numrit të të infektuarve në 7 ditët e fundit në 100.000 banorë dhe masat janë...
0 192

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/388653592178152
0 183

30 RASTE NË PRIZREN DHE 963 NË GJITHË KOSOVËN ME COVID-19 DHE 177 TË SHËRUAR! Gjatë 24 orëve të...
0 182

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 2.178...
0 156

Një person është arrestuar dje në Prishtinë, ka bërë të ditur policia.I njëjti dyshohet se edhe pasi që ka rezultuar pozitiv me...
0 184

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.519...
0 203

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.559...