SHËNDETËSI

0 171

Një person është arrestuar dje në Prishtinë, ka bërë të ditur policia.I njëjti dyshohet se edhe pasi që ka rezultuar pozitiv me...
0 202

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.519...
0 221

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.559...
0 223

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.712...
0 230

Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, masat e reja kundër përhapjes së koronavirusit do t’i diskutojë me kryeministrin Hoti.Këto paralajmërime i ka bërë...
0 213

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.794...
0 202

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë testuar gjithsej 1.137...
0 314

Emisioni Radar i Rtv Dukagjini ka njoftuar se janë mbledhur afro 100,000 dollarë për shërimin e të riut Murllan Asllani.Më gjerësisht shikoni...
0 207

47 RASTE NË PRIZREN DHE 728 NË GJITHË KOSOVËN ME COVID-19 DHE 60 TË SHËRUAR! Gjatë 24 orëve të...