Sport

0 131

Xhudistja nga Kosova, Nora Gjakova e ka fituar medaljen e artë në Gjeorgji. Në finale të Grand Slam Tbilisi,...
0 143

Kombëtarja e Kosovës ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Lituanisë në miqësore. Golin për 4 me 0 e...
0 125

Kombëtarja e Kosovës në futboll në muajin mars do të zhvillojë tre takime. Në planprogram do të jetë ndeshja...
0 144

Kumtesë për media Prizren, më 11.03.2021 Shkarkohet Naci Sensoy dhe shtabi teknik Gjithashtu,...
0 165

Trepça ka shënuar fitore ndaj Ponte Prizrenit me shifrat 116:114 (23:31, 28:22, 24:17, 14:19, 9:9, 18:16), në kuadër të javës së 21-të...
0 157

Arbnora Fejza nëpërmjet rrjeteve sociale ka kumtuar lajmin e thyerjes së rekordit Guinnes, të cilën e ka realizuar nëpërmjet mozaikut origami të...
0 166

Ponte Prizreni ka mundur Vëllaznimin 109:106 (29:31, 22:13, 23:28, 20:22, 15:12), duke u kualifikuar në gjysmëfinale të Final 8 Kupa e Kosovës.Ndeshja...
0 181

Të enjten në mëngjes KF Liria, udhëtoi për përgaditje dy javore në Durrës.Gjatë qëndrimit në bregdetin shqiptar, pos stërvitjeve, janë planifikuar edhe...
0 166

Gjatë ditë së sotme, Mesut Ozil është prezantuar si futbollisti më i ri i klubit të Fenerbahces. Ozil nga...