Video

0 65

Kryetari i Prizrenit, Mytaher Haskuka, i cili së fundmi ka qenë i prekur me Covid-19, ka pasur përplasje dhe mospajtime kohët e...
0 56

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Gjakovë-Prizren. Në këtë aksident kanë qenë të përfshira 2 automjete.
0 68

Moti me borë në mëngjesin e së mërkurës duket se ka zënë në befasi shtetin e Kosovës.Kjo pasi që, gjendja...
0 100

MYTAHER HASKUKA-KRYETAR I PRIZRENIT TEMA:PANDEMIA NË QYTETIN E PRIZRENIT