Home Lajme KOSOVË Filmohet gjithçka, rrahje mes pronarëve të lokalit dhe policisë në Fushë Kosovë,...

Një përleshje fizike ka ndodhur mesditën e sotme në Fushë Kosovë, ndërmjet Policisë dhe pronarëve të një lokali në Fushë Kosovë.Rtv Besa ka siguruar një video nga vendi i ngjarjes, ku shihet rrahja.Si pasojë e përleshjes fizike, policia ka shtënë me armë zjarri në drejtim të pronarëve të lokalit në këtë rast, ku njëri ka mbetur i plagosur.Për këtë rast, deri më tani policia ka arrestuar dy të dyshuar.

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/804391157028970