Home Lajme Gjenden dy trupa të pa jetë në Prizren (VIDEO)

Një zyrtar policor dyshohet se ka vrarë vajzën e më pas edhe veten në orët e mbrëmjes së sotme.Dyshohet se vrasja dhe vetëvrasja janë kryer me armë zyrtare të policit.

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/2829535910619457