Home Lajme Kapen pastaj lirohen personat pasi i gjendet sasi narkotikësh në Prizren (VIDEO)

Gjatë patrullimit në rrugën “Fahredin Hoti” në Prizren,policia ka ndaluar një veturë ku në të kanë qenë tre persona.

Siç konfirmon zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Shaban Osmanollaj, te njëri prej të dyshuarve është gjetur një sasi e vogël narkotikësh.

“Ai është ndaluar fillimisht dhe më pas me urdhër të prokurorit është liruar, pasi që sasia e narkotikëve ka qenë e vogël”.

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/1198051450587962/