Home Foto Galeri Kështu duket Memoriali i Komandant Drinit i cili do të inagurohet të...

Të nderuarë qytetarë, Memoriali i Drinit u bë, ai përurohet të premten!Urime për të gjithë, lavdi për dëshmorët!, ka shkruajtur Osman Hajdari Drejtor i Administratës në Komunēn e Prizrenit,inagurimin e memorialit do të bëjnë Dr Mytaher Haskuka kryetar i Prizrenit dhe familja e Komandant Drinit si dhe të ftuarit e tjerë.