Home Lajme KOSOVË Këta janë emrat e kandidatëve për deputet-e nga Vetëvendosja në Prizren

Artan Abrashi,Arber Rexhaj,Drita Millaku dhe Ylleza Hoti janë 4 emrat që janë propozuar nga Lëvizja Vetëvendosje në Prizren, njoftojnë burime brenda partisë që konsiderohet si favorite e zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Kosovë raporton Rtv Besa.