Home Lajme Komuna e Prizrenit ka filluar vendosjen e tendave mobile për shitësit në...

Me këtë rast, sot, më 29 mars (e hënë), kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka do të vizitojë punimet që po realizohen për vendosjen e këtyre tendave për shitësit, që është një prej zotimeve të kryetarit.

Aktiviteti do të organizohet në ora 13:00 në lagjen Bazhdarhane (tek rruga “Ahmet Prishtina”) dhe më pas në lagjen Ortakoll (tek udhëkryqi i rrugëve “Faik Konica” dhe “Ali Hadri”), thuhet në komunikatë.