Home Lajme KOSOVË Kryetari Haskuka uron Vjosa Osmanin

Me zgjidhjen e presidentes Vjosa R. Osmani, Kosova ngadalë por sigurt po hyn në fazën e maturimit politik dhe forcimit të shtetësisë!

Më në fund do të kemi një qeverisje stabile 4 vjeçare.

Urime dhe na priftë e mbara!

Mytaher Haskuka