Home Lajme KOSOVË Kryetari Mytaher Haskuka pret në takim Mefail Bajqinovcin

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka, ka pritur në takim kandidatin për deputet nga radhët VV-së, Mefail Bajqinovci.Këtë e ka bërë të ditur Haskuka në një postim në Facebook, teksa ka publikuar edhe fotografi.

“Pas një dite të gjatë dhe me shumë aktivitete, një vizitë nga miku im dhe deputeti i republikës, Mefail Bajqinovci. #krejtdhedrejt 127”, ka shkruar ai.