Home Lajme KOSOVË Ndalohen kafet dhe restaurantet deri në këtë orë

Kryeministri Avdullah Hoti, i shoqëruar nga ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, kanë publikuar masat e reja për parandalimin e përhapjes së koronavirusit.Hoti ka bërë të ditur se nga ora 5 e mëngjesit e deri në orën 18:00, do të mund të punojnë bizneset e gastronimisë.