Home Lajme KOSOVË Ndriçohet Kalaja e Prizrenit

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Mytaher Haskuka dhe drejtoresha e Drejtorisë së Turizmit dhe Zhvillimit Ekonomik, Sevil Kazaz do të bëjnë përurimin e projektit “Ndriçimi i Kalasë”.

Aktiviteti do të mbahet nesër në ora 18:30, në Kalanë e Prizrenit, njofton Rtv Besa.