Home Lajme KOSOVË Një femre i janë gjetur fara të kanabisit derisa po e kalonte...

Policia kufitare ka njoftuar se rasti ka ndodhur të hënën në orën 23 e 10 minuta.

“Te e dyshuara femër kosovare është gjetur dhe konfiskuar një qese me 10 fara kanabisi me peshë 0.03 gram. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e policisë.

Rasti është duke u hetuar nga njësitet përkatëse të Policisë së Kosovës.