Home Lajme KOSOVË PONTE PRIZRENI – PEJA 89 : 81

Ndeshja fantastike, derbi i vërtetë i dy skuadrave që luftojnë për kreun e tabelës.

Ekipi Ponte Prizreni ishte më i përqëndruar dhe arriti fitoren e 12 -të që i bëri lider të Superligës.

www.instagram.com/tvbesa