Home Lajme KOSOVË Publikohet lista e plotë e Vetëvendosjes

Lëvizja Vetëvendosje pak minuta pasi ka aplikuar për certifikim në KQZ, ka publikuar edhe listën e plotë të cilës i prinë Albin Kurti dhe numër dy Vjosa Osmani.Glauk Konjufca në këtë listë renditet i treti, i pasuar nga Vasfije Krasniqi dhe Avni Dehari.Lista e plotë: Lista e Referendumit:1 Albin Kurti2 Vjosa Osmani Sadriu3 Glauk Konjufca4 Vasfije Krasniqi5 Avni Dehari6 Albulena Haxhiu7 Arben Vitia8 Donika Gërvalla9 Gani Krasniqi10 Shqipe Selimi11 Liburn Aliu12 Hekuran Murati13 Armend Muja14 Arbërie Nagavci15 Adnan Rrustemi16 Haxhi Avdyli17 Fatmire Kollçaku18 Mimoza Kusari Lila19 Haki Abazi20 Ardian Gola21 Rozeta Hajdari22 Xhelal Sveçla23 Saranda Bogujevci24 Faton Peci25 Fitore Pacolli26 Hydajet Hyseni27 Hysamedin Feraj28 Jahja Koka29 Yllza Hoti30 Hajrulla Çeku31 Bajram Mavriqi32 Besim Muzaqi33 Doarsa Kica Xhelili34 Fitim Uka35 Tinka Kurti36 Fitim Haziri37 Arbëreshë Hyseni Kryeziu38 Arbër Rexhaj39 Dimal Basha40 Burim Karameta41 Enver Dugolli42 Arijeta Rexhepi43 Valon Ramadani44 Valdet Januzaj45 Albana Morina Xharra46 Agon Batusha47 Fatmir Humolli48 Jeta Statovci49 Alban Hyseni50 Hysen Durmishi51 Arta Bajralia52 Arion Thaqi53 Ali Tafarshiku 54 Angjelina Krasniqi55 Artan Abrashi56 Rrustem Leti57 Shqipe Metaj Isufi58 Luan Aliu59 Labinotë Demi Murtezi60 Adriana Matoshi61 Avni Zogjani62 Mirsad Shkreta63 Arjeta Fejza64 Nasuf Bejta65 Gazmend Gjyshinca66 Jetmira Vrenezi67 Nijazi Isaku68 Drita Millaku69 Eman Rrahmani70 Mefail Bajqinovci71 Hatixhe Hoxha72 Ekrem Mustafa73 Fjolla Ujkani74 Enver Haliti75 Mentor Arifaj76 Vendenis Lahu77 Gegë Lleshi78 Mimoza Shala79 Visar Korenica80 Gresa Bytyqi81 Halil Thaçi82 Mirlinda Tishukaj83 Hysni Mehani84 Lumnije Mikullovci85 Milazim Salijaj86 Bernarda Radoncic87 Edmond Pruthi88 Blerim Gashani89 Liri Loshi90 Agime Gashaj91 Adnan Ademi92 Rreze Duli93 Xhafer Berisha94 Albana Gashi95 Alban Bajrami96 Leonora Sfarqa97 Shpejtim Arifi98 Besnik Zeqiraj99 Jehona Ferizi100 Ilir Aliu Kapiti101 Nazlie Bala102 Uran Halimi103 Jeton Lajqi104 Nita Bakalli Istrefi105 Abdyl Gashi106 Driton Hyseni107 Orges Tafilaj108 Shenaj Shala109 Gramos Agusholli110 Salih Zybahttp://www.rtvbesa.com