Home Lajme KOSOVË Qytetari në Mitrovicë kërcënon të hidhet nga ndërtesa e Komunës

Një qytetar mitrovicas ka hypur mbi objektin e Komunës së Mitrovicës.

Disa dëshmitarë i kanë thënë mediumit lokal “Jepi zë” se personi po kërcënon me vetëvrasje.

Edhe Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Këto janë pamje nga momenti kur personi ka hypur mbi objekt dhe është ulur në cep.