Home Lajme KOSOVË Shpërthimi i bombolës në Ferizaj, 26 persona të lënduar (VIDEO)

Pak para orës 15:00 një shpërthim i madh ka ndodhur në lagjen “Village”, në Ferizaj.Burime të IndeksOnline bëjnë me dije se janë gjithësej 26 persona që kanë pësuar lëndime trupore.“Po janë gjithësej 26 persona që kanë pësuar lëndime trupore, 2 nga ta dukshëm e kanë gjendjen më të rëndë, dhe janë nisur për në Qendren Klinike Universitare të Kosovës”.

https://www.facebook.com/TVBESA/videos/3638432389578839