Home Lajme BOTË Skandaloze: Gjyqtari i katërt fyen në baza racore anëtarin e klubit turk,...

Është ndërprerë ndeshja PSG-Basaksehir.Kjo pasi gjyqtari i katërt dyshohet ta ketë fyer në baza racore një anëtar të stafit të skuadrës mysafire.Me këtë rast, lojtarët e PSG-së i janë bashkuar protestës së mysafirëve dhe kanë marrë rrugë për në zhveshtore.