Home Lajme KOSOVË Thyhet vetura e mërgimtarit në Suharekë, i vidhet çanta me para

Një persona ka raportuar në polici se persona të panjohur, i kanë thyer xhamin e veturës së tij, me targa të huaja, e cila ishte në parking dhe i kanë marr një çantë të dorës, ku brenda saj kishte pas një telefon mobil, një kartelë e bankës si dhe para të gatshme shuma e të cilave nuk dihet.Sipas policisë, vjedhja ka ndodhur në rrugën “Skënderbeu” në Suharekë të dielën rreth orës 16:00. Rasti është duke u hetuar.