Home Lajme KOSOVË Vdes një grua në një aksident në Gjilan, edhe tre të tjerë...

Një vetaksident me fatalitet ka ndodhur sot në orët e para të mëngjesit në fshatin Uglar të komunës së Gjilanit.

Rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë, Ismet Hashani.

Ai poashtu konfirmoi se edhe tre të tjerë janë lënduar rëndë në këtë aksident, teksa të njëjtit janë dërguar për trajtim në spitalin rajonal në Gjilan dhe sipas Hashanit kanë lëndime të rënda.