Home Lajme KOSOVË Vrasja e katërfisht në Pozharan: Babai vrau gruan, dy djemt dhe pastaj...

Ngjarja e rëndë që tronditi Kosovën, ku katër persona dyshohet se u vrarë me armë zjarri në fshatin Pozharan të Vitisë, është një krim i rëndë në familje dhe që e ka shktuar babi.Burime të IndeksOnline nga ky fshat kanë bërë të ditur se fillimisht kryefamiljari e ka vrarë bashkëshorten, dy djemtë dhe më pastaj edhe veten.Dorasi ka ardhur nga Zvicrra dhe ka qenë duke qëndruar me pushime në Kosovë.