Home Lajme Zhduket një person në Prizren

Një burrë është zhdukur në qytetin e Prizrenit, të martën.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se rastin e ka raportuar nëna e personit në fjalë duke thënë se djali i ishte larguar nga shtëpia dhe nuk ndihet për vendndodhjen e tij.

Rasti është duke u vazhduar të hetohet.