Home Lajme KOSOVË Zhduket një vajzë e mitur në Prizren, nëna e saj kërkon ndihmën...

Një vajzë e mitur është raportuar e zhdukur në Prizren.

Rastin në polici e ka lajmëruar nëna e saj e cila ka thënë se vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti është duke u hetuar.